skip to Main Content
+48 77 474 60 56 +48 510 175 284 gabinet@panaceum.opole.pl Opole, ul. Pużaka 9 Stomatolog Opole - Dentysta Opole - Implanty Opole

Dla lekarzy

List do Lekarzy z Podziękowaniami za współpracę z PANACEUM

Szanowni Państwo,
w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej „Panaceum” wyleczyliśmy w znieczuleniu ogólnym ponad 600 Pacjentów. W olbrzymiej większości były to osoby ciężko chore, u których nie można było wykonać zabiegów stomatologicznych w sposób tradycyjny. Pacjenci przyjeżdżali z okolic Opola, a także z odległych miejsc Polski. Leczyli się u nas mieszkańcy domów opieki społecznej oraz osoby pozostające pod opieką rodziny, dzieci i dorośli, osoby upośledzone umysłowo oraz ze zdiagnozowanymi chorobami ogólnymi. Byli Pacjenci łagodni i agresywni, tacy, z którymi nie ma praktycznie żadnego kontaktu oraz upośledzeni w stopniu umiarkowanym.

Leczyliśmy też pacjentów, którzy tak bardzo boją się dentysty, że przez wiele lat nie odwiedzali gabinetów stomatologicznych.
Widząc ogromne zapotrzebowanie na leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych w znieczuleniu ogólnym, pragnę zaproponować dalszą współpracę z Centrum Panaceum w tym zakresie.

W narkozie:
– eliminujemy ogniska chorobowe
– usuwamy zęby zatrzymane i pozostałości korzeni
– leczymy przyzębie oraz próchnicę, a ubytki wypełniamy kompozytami-przeprowadzamy leczenie endodontryczne.

W „Panaceum” pracują doświadczeni lekarze dentyści, którzy uzupełniają wiedzę na kursach, konferencjach międzynarodowych,
zdobywają nowe kwalifikacje w Polsce i za granicą, a także anestezjolog -specjalista drugiego stopnia, wykwalifikowane higienistki, asystentki i pielęgniarki anestezjologiczne.

Dysponujemy najnowszym sprzętem do diagnostyki rentgenowskiej. Na miejscu wykonujemy zdjęcia punktowe, pantomograficzne oraz tomografię komputerową głowy, współpracujemy z laboratorium medycznym. Posiadamy najnowszej generacji aparaturę do wykonywania znieczulenia ogólnego, gdzie nie stosuje się toksycznego podtlenku azotu i eliminuje czynniki wyzwalające gorączkę złośliwą.

Wykorzystywany przez nas sprzęt pozwala na pełne monitorowanie parametrów życiowych i spełnia wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 27 lutego 1998 roku w sprawie standardów postępowania oraz procedur medycznych przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w zakładach opieki zdrowotnych.

Dziękuję za dotychczasową współpracę z Centrum Panaceum i zapraszam do podjęcia jej w przyszłym roku.
Z wyrazami głębokiego szacunku

lek. dent. Agnieszka Kania

Back To Top