skip to Main Content
+48 77 474 60 56 +48 510 175 284 gabinet@panaceum.opole.pl Opole, ul. Pużaka 9 Stomatolog Opole - Dentysta Opole - Implanty Opole

Dr Karolina Ośko

Od dziecka marzyła, by  zostać lekarzem i swoje marzenie spełniła w 2007 roku, uzyskując dyplom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Doktor Karolina to nasza specjalistka od dzieci – na fotelu stomatologicznym potrafi sobie poradzić z największym urwisem. Już podczas pierwszej wizyty zdobywa zaufanie małego pacjenta, co pozwala kontynuować leczenie bez stresu.
Cenne doświadczenia w tym zakresie zdobywała pracując z dziećmi specjalnej troski oraz na licznych stażach, m.in. w Wiedniu i Monachium. Jako wyróżniająca się absolwentka Wydziału Lekarskiego w Zabrzu część studiów odbyła na Uniwersytecie w Bonn, więc kontakt z pacjentem niemieckojęzycznym jest naturalnie prosty.
Stomatologia to dla niej nie tylko nauka, ale również sztuka. Swój zawód wykonuje
z prawdziwą pasją, walcząc o każdy ząb.
Oczkiem w głowie doktor Karoliny jest córeczka, której poświęca swój wolny czas. Gra też na pianinie, kocha przyrodę i lubi długie spacery po lesie. W zimie, poza gabinetem, panią doktor najłatwiej spotkać na narciarskich stokach.

Back To Top