skip to Main Content
+48 77 474 60 56 +48 510 175 284 gabinet@panaceum.opole.pl Opole, ul. Pużaka 9 Stomatolog Opole - Dentysta Opole - Implanty Opole

IMPLANTY OPOLE

W skład rusztowania twarzoczaszki wchodzą szczęka i żuchwa. Na kościach szczęki swoje przyczepy mają mięśnie, na nich z kolei umocowane są tkanki miękkie, takie jak policzki i wargi.

Poza swoją konstrukcyjną funkcją szczęka ma również chronić mózg przed urazami, pojawiającymi się w trakcie gryzienia. Stąd jej gąbczasta, delikatna struktura. Po utracie zębów kości szczęki zanikają szybciej niż żuchwa zbudowana z twardej, zbitej tkanki.

Dlatego też chcąc się cieszyć zdrowym, młodym wyglądem, niezmiennym mimo upływu czasu, należy po utracie zębów wprowadzić ich najlepsze substytuty, czyli implanty. Mózg bowiem rozpozna implanty jako własne zęby i tym samym uchroni kości przed zanikaniem.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej PANACEUM umożliwia pacjentom korzystanie z najnowszych światowych osiągnięć w technologiach implantologicznych. Celem naszego zespołu jest uzyskanie jak najlepszych efektów estetycznych i zdrowotnych.

Mając na uwadze pełny komfort naszych pacjentów oferujemy wykonywanie zabiegów w narkozie.

Długoletnie doświadczenie kadry PANACEUM w implantacji jest poparte licznymi szkoleniami w najlepszych ośrodkach klinicznych Europy i świata, co dokumentują posiadane certyfikaty.

W trosce o dobro pacjentów również, dr Agnieszka Kania na bieżąco doskonali swoje umiejętności implantologii w Opolu pod okiem światowej sławy specjalistów. Ostatnio, w 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w renomowanym Instytucie Implantologii prof. Carla Mischa w Michigan (USA). Doskonała diagnostyka, kompleksowe planowanie efektu końcowego czyli zdrowego, pięknego uśmiechu, a także wprawna ręka i precyzja operatora sprawiają, że aż 98% implantów wprowadzonych w PANACEUM trwale służy urodzie i zdrowiu pacjentów.

W PANACEUM opieramy się na systemach implantologicznych najlepszych światowych firm: 3i (USA), Camlog (Niemcy), Nobel Biocare (Szwecja), Ankylos Sycone (USA).

Back To Top